Export pro srovnávače zboží | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Moduly e-shopu Plugo

Export pro srovnávače zboží

Export pro srovnávače zboží automaticky v denním cyklu generuje soubor XML, který využívají srovnávače zboží jako je Zboží.cz, Heuréka.cz, Google Nákupy apod.

V případě Heuréka.cz je navíc plně podporována integrace jimi nabízených služeb - Ověřeno zákazníky a Měření konverzí.

Srovnávače zboží představují službu, jejíž pomocí můžete vyhledávat a porovnávat informace o nabízeném zboží, jeho variantách a cenách mezi internetovými obchody. V rámci srovnávačů zboží jde o zprostředkování prodeje, nikoliv o samotný prodej.

Prodej produktů si obchody zajišťují samy. Úkolem srovnávačů je poskytnout kupujícím co nejrychlejší a nejpřehlednější vyhledávání vhodných obchodů centralizovaných na jediném místě. Mnoho zákazníků si tato centra oblíbila pro možnost nastavení různých filtrů - zobrzit vybrané zboží napříč internetovými obchody seřazenými dle ceny od nejlevnějšího po nejdražší. Cena samozřejmě není jediným důležitým faktorem. Mnohé srovnávače umožňují hodnotit obchody nakupujícími, psát o nich recenze, což dává zpětnou vazbu dalším nakupujícím, kteří tak získávají do rukou mocný nástroj, díky kterému se mohou snadněji rozhodnout, kde vybrané zboží nakoupit.

  • Export pro srovnávače je prováděn automaticky, takže se nemusíte o nic starat.
  • Export pro srovnávače je standardní součástí internetového obchodu Plugo eshop.
  • Z analýzy návštěvnosti internetových obchodů využívajících Plugo eshop lze konstatovat, že srovnávače zboží průměrně přivedou 13 - 18% celkové návštěvnosti.

XML výstup pro srovnávačů zboží - Zboží.cz, Heuréka.cz, Google Nákupy

Název moduluCena
Export pro srovnávače zbožíModul je standardní součástí Plugo e-shopu

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku