Modul hlídací pes | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Moduly e-shopu Plugo

Modul hlídací pes

Hlídací pes umožní návštěvníkům internetového obchodu sledovat změny ceny vybraného zboží. Pokud cena klesne pod zákazníkem zadanou cenu, udešle se na email zákazníka upozornění.

Modul hlídací pes

Pro získání přidané hodnoty nejen pro zákazníky, ale i pro Vás, jako provozovatele internetového obchodu, jsme připravili v administraci přehled všech aktivních hlídacích psů zákazníků. Díky tomuto přehledu máte podrobné informace kolik zákazníků ten či onen produkt sleduje a jaká cena zákazníka zajímá.

Na základě takto získaných informací, se můžete v rámci marketingové akce rozhodnout pro slevu právě těch produktů, které jsou sledovány nejvíce návštěvníky.

Název moduluCena
Modul hlídací pes4 000 Kč

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku