Modul měny | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Moduly e-shopu Plugo

Modul měny

Potřebujete návštěvníkům svého internetového obchodu zobrazit informace o ceně ve více měnách? Provozujete internetový obchod v zahraničí (Slovensko, Rakousko, Německo atd.), ale v administraci chcete zadávat cenu produktu v českých korunách a přepočítávat ji dle denního kurzu?

Česká národní banka

Připravili jsme pro Vás modul měny, který úspěšně používají naši zákazníci ve slovenských internetových obchodech. Modul nejen, že přepočítává cenu zadanou v administraci v CZK na EUR, ale zároveň poskytuje návštěvníkům slovenských obchodů přepočet stanovených fixním kurzem v SKK.

Modul měny v Plugo eshopu si denně automaticky stahuje v přesně stanovený čas aktuální kurzy vybraných měn dle vašich požadavků z ČNB a následně automaticky přepočítá veškeré ceny v internetovém obchodu.

Modul měny úspěšně používají internetové obchody:

  • www.e-parapety.sk
  • www.e-zahradninabytok.sk
  • www.korkovenastenky.sk
Název modulucena
Modul měny3 000 Kč

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku