Modul novinky | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Moduly e-shopu Plugo

Modul novinky

Prostřednictvím novinek je možno návštěvníky internetového obchodu informovat o libovolných událostech. Modul novinky umožňuje správu novinek v rámci celého internetového obchodu. Množství vydaných novinek není ničím omezeno, jen z hlediska grafického vzhledu e-shopu se přizpůsobuje množství novinek, které jsou uživatelům zobrazovány.

  • Aktivní novinka - novinka se zobrazuje návštěvníkům internetového obchodu.
  • Neaktivní novinka - novinka je připravena v administraci, ale není viditelná pro návštěvníky internetového obchodu.
  • Archivní novinka - starší novinky doporučujeme nemazat, pouze je přesunout do archivu. Ve výchozím nastavení padají starší novinky do archivu automaticky.

U novinek lze zadávat krátký a dlouhý text. Krátký text slouží jako upoutávka a je zobrazen na titulní straně internetového obchodu. Dlouhý text novinek je zadáván pomocí TinyMCE editoru velmi podobného MS Office Word a může být neomezeně dlouhý a obsahovat obrázky, odkazy, videa apod.

  • Modul novinky - je standardní součástí internetového obchodu Plugo e-shop.

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku