Modul platební brána GoPay | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Moduly e-shopu Plugo

Modul platební brána GoPay

GoPay je platební systém pro online, diskrétní a bezpečné platby. GoPay zaručuje uživatelům pohodlí drobných plateb na internetu a obchodníkům jistotu okamžité platby za služby a zboží v elektronické komerci. Klíčovou výhodou je univerzální platební brána s nabídkou portfolia dalších platebních metod.

Uživatel, který zvolí GoPay platbu na stránkách e-shopu, je přesměrován na platební bránu GoPay, kde je vyzván k provedení platby. Po zaplacení je zpět přesměrován na stránky e-shopu, kam GoPay prezentuje stav platby a obchodník pak může expedovat zboží (službu).

GoPay peněženka je elektronická obdoba běžné peněženky pro rychlé každodenní platby, posílání nebo přijímání peněz po síti, bez poplatků, pohodlně a kdekoliv. S GoPay peněženkou může každý uživatel ihned, diskrétně a zcela zdarma platit za služby a zboží.

Výhody GoPay pro e-shop:

  • nejdynamičtější platební systém na českém internetu
  • komplexní rešení pro přijímaní plateb
  • 1 integrace = více platebních metod
  • vyšší rentabilita realizovaných obchodu
  • garance okamžité platby na obchodní účet
  • transparentní obchodní politika
  • žádné skryté náklady
  • unikátní slevový program pro zákazníky
  • příliv nových zákazníků

Více informací najdete na stránkách GoPay.cz.

Název moduluCena
Platební systém FerBuykontaktujte nás

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku