Reference Plugo - strana 3 | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Reference Plugo

Reference

Zde uvádíme vybrané reference internetových obchodů, jež využívají náš systém Plugo e-shop, ať již přímo v jeho plné síle nebo formou jeho jádra jako např. katalogový prezentační systém bez možnosti online nakupování.

Kliknutím na náhled se Vám zobrazí detailní popis dané reference.

Internetový obchod E-galanterie.cz Internetový obchod E-ratanovynabytek.cz Internetový obchod E-kovovynabytek.cz Cestovní agenura Italia Travel Svatební salon Paris Internetový obchod Prohifi.cz Internetový obchod Bagu Internetový obchod E-piskoviště Internetový obchod Odpalto.cz

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Nové kanceláře a nové posily do týmu

5. únor 2011

V listopadu loňského roce jsme zřídili druhou kancelář v Novém Jičíně, kde zároveň momentálně najdete největší část našeho pracovního týmu. Nově nás tak můžete navštívit na ulici K nemocnici 1 v Novém Jičíně (ve třetím patře). Provozní doba kanceláří je od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin. Pokud nás zde náhodou nezastihnete, je velmi pravděpodobné, že jsme již šilhali hlady a jsme někde na svačině. Prosíme, vydržte, my se jistě brzy vrátíme.

Integrujeme platební brána FerBuy

11. listopad 2010

Pro již realizovaný internetový obchod Telefon v hodinkách jsme na přání klienta integrovali jeden z nejnovějších platebních systému FerBuy. FerBuy je založený na odložené platbě za zakoupené zboží a to až do výše 10 000 Kč, s dobou splátky 21 dní. FerBuy nabízí zákazníkům větší kontrolu nad kvalitou dodaného zboží a prodejcům přináší zcela nové klienty.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku