Grafický návrh a šablony | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Služby a podpora Plugo e-shopu

Grafický návrh a šablony

Grafický návrh

Tvorba grafického návrhu je prvním krokem, který provedeme v případě, že nemáte vlastního grafika popř. grafický návrh odjinud. Grafika je tvořena na základě Vašich představ a podmínek a cílem je vytvořit graficky přitažlivou webovou prezentaci, která reprezentuje záměry a účel www stránek.

Grafický návrh www stránek je vystaven na internet, kde si jej můžete prohlédnout a na základě Vašich připomínek je návrh doveden do finální podoby. Odsouhlasený grafický návrh webových stránek je pak připraven k dalšímu kroku – vytvoření XHTML + CSS šablon.

Kódování stránek - tvorba XHTML šablon

Vytvoření základních šablon XHTML je prací člověka, kterému se říká kodér a je tvůrcem tzv. zdrojového kódu www stránek. XHTML je programovací jazyk, kterému rozumí všechny prohlížeče a našim úkolem je vytvoření takového kódu, který bude srozumitelný všem známým prohlížečům a bude v nich korektně zobrazen. Ruku v ruce s tvorbou XHTML šablony následuje další krok a to vytvoření CSS šablony.

Kódování stránek - tvorba CSS šablon

Tvorba šablon CSS (nebo-li kaskádových stylů) je tvořena kodérem, který zároveň připravuje XHTML šablony. Kaskádové styly CSS nám umožňují velmi efektivně rozdělit obsah (jež je obsažen v XHTML) od formátování textů a dalších prvků (CSS). Tato šablona je připojena k XHTML šabloně a dohromady tvoří základní rámec, na němž jsou webové stránky budovány.

  • tvorba validních XHTML a CSS šablon - (šablony vyhovují webovým standardům W3C Valid XHTML 1.0 Strict)
  • šablony jsou optimalizované a přístupné - (i s vypnutými obrázky je stále zachována čitelnost a rozložení prvků na stránce)
  • šablony jsou tvořeny v beztabulkovém layoutu - (kostra www stránek není tvořena jednou nebo více vnořenými tabulkami)
  • velký důraz je kladen na optimalizaci kódu pro vyhledávače (SEO) - (zdrojový kód je uzpůsoben tak, aby odpovídal požadavkům na hierachii jednotlivých prvků v kódu)
  • optimalizace probíhá i po straně datové velikosti nařezaného designu - (pro každý prvek designu může být vhodnější jiný typ obrázkového souboru - JPG, GIF, PNG)
  • tvorba tiskového stylu - (ten určí, které prvky z www stránek jsou vytištěny a které naopak zakázány)
  • šablony jsou testovány ve všech majoritních internetových prohlížečích (zajistíme shodný vzhled v prohlížečích Internet Explorer 6, 7, 8, Opera, Mozilla Firefox, Safari, Google Chrome...).
SlužbaCena
Unikátní grafický návrh11 000 Kč
Vytvoření XHTML + CSS šablon z námi vytvořeného grafického návrhu5 000 Kč
Vytvoření XHTML + CSS šablon z dodaného grafického návrhuod 6 000 Kč

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku