Registrace a převod domény | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Služby a podpora Plugo e-shopu

Registrace a převod domény

Doména je základní adresní jednotkou internetu. Doména je pouze jmenný název nahrazující IP adresu. S registrací doménového jména se automaticky nezískává prostor pro nahrání prezentace (tzv. webhosting). Ten je nutné k doménovému jménu objednat zvlášť.

NIC.cz - správce domény cz
  • Pokud nevlastníte doménové jméno, na které má být instalován Plugo eshop, pomůžeme Vám s výběrem vhodné domény a její následnou registrací. Následně provedeme veškeré nutné úkony k nasměrování doménového jména na webhosting nutný k provozu internetového obchodu Plugo eshop.
  • Pokud jste vlastníky doménového jména, které jste nepoužívali, případně doménového jména na kterém běžel Váš starý internetový obchod, zajistímě veškeré potřebné změny pro nasměrování doménového jména na náš webhosting, na kterém bude instalován Plugo eshop.
  • Pokud vaše doménové jméno měl na sebe zaregistrován bývalý dodavatel internetového obchodu, zajistíme veškeré nutné formality pro převod doménového jména na Vás. Vždy důrazně upozorňujeme, aby si zákazníci veškerá doménová jména registrovali na sebe nebo své společnosti a ne na dodavatele internetových řešení. Bohužel setkali jsme se i s nekorektním jednáním některých internetových společností, které jakmile zjistili, že zákazník odchází k jiné společnosti(Plugo eshop) požadovali odstupné za uvolnění domény.

Pro zjištění vlastníka domény, využijte stránek národního správce doménových jmen CZ.NIC

  • Registrace a převod domény - pro zákazníky, kteří si objednali Plugo eshop provádíme bezplatně.

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku