Integrujeme platební brána FerBuy | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Ze zákulisí

Integrujeme platební brána FerBuy

11. listopad 2010

Pro již realizovaný internetový obchod Telefon v hodinkách jsme na přání klienta integrovali jeden z nejnovějších platebních systému FerBuy. FerBuy je založený na odložené platbě za zakoupené zboží a to až do výše 10 000 Kč, s dobou splátky 21 dní. FerBuy nabízí zákazníkům větší kontrolu nad kvalitou dodaného zboží a prodejcům přináší zcela nové klienty.

Službu FerBuy, provozuje společnost Ferratum, s.r.o., která je součástí celoevropské skupiny Ferratum Group, lídra na trhu rychlých malých půjček, působící ve 13 státech Evropy.

Více informací najdete na stránkách FerBuy.cz.

Plugo integruje platební systém FerBuy

« zákulisní archiv

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku