Plugo e-shop pohání restauraci Silvie | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Ze zákulisí

Plugo e-shop pohání restauraci Silvie

4. září 2009

Nově spuštěný web restaurace a pizzerie Silvie z Orlové je svým způsobem specifický oproti ostatním e-shopům, které jsme doposud zprodukovali. Kromě programování a implementace zcela nového modulu - denní menu - web funguje na bázi online objednávky pro rozvoz jídel a pití.

Dalším, tentokráte grafickým specifikem těchto www stránek je jeho zarovnání doleva. Podle průzkumu totiž pouze 11% všech www stránek je zarovaných doleva. Zbytek webů je zarováno na střed. Více statistik z uvedeného průzkumu najdete na stránkách Smashing Magazine. Pro nás to celkově představuje teprve třetí web zarovnaný doleva za období posledních 5 let.

Webové stránky Silvie Restaurant: www.restaurantsilvie.cz.
Více o této referenci najdete v referencích.

« zákulisní archiv

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku