Plugo e-shop má 7 nových referencí | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Ze zákulisí

Plugo e-shop má 7 nových referencí

29. prosinec 2009

Jsme rádi, že se můžeme pochlubit semdičkou nových referencí e-shopů, na kterých jsme poslední dva měsíce tohoto roku pracovali.

Kromě kompletních realizací internetových obchodů se do referencí také zařazují i dva e-shopy, jejichž grafický návrh zpracovala reklamní studia, a na jejichž základech budeme dále rozvíjet spolupráci v oblasti elektronického obchodování s reklamními studii obecně. A do třetice jsme se účastnili také pouze tvorby grafického návrhu a webových šablon (XHTML, CSS) pro e-shop, kdy realizaci si klient zajišťoval, resp. právě zajišťuje již svépomocí.

Věříme, že i toto je signálem pro ostatní webdesignérská/reklamní studia, které nemají vlastní řešení pro e-shop a potřebují elektronický obchod řešit pro své klienty. Máme zkušenosti, máme hotové řešení, které neustále vylepšujeme a hlavně jsme schopni vyjít vstříc individuálním požadavkům na funkcionalitu e-shopu. Máte-li tedy vlastní grafický návrh pro e-shop, není nic lehčího než si promluvit o impletmentaci Plugo e-shopu na vaši unikátní grafiku.

Mezi nové reference se zařazují:

Na vavřínech však neusínáme. Pro leden jsou již v přípravě další 4 e-shopy.

« zákulisní archiv

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku