Přejeme všem úspěšný nový rok 2010 | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Ze zákulisí

Přejeme všem úspěšný nový rok 2010

31. prosinec 2009

Konec roku je tu za pár hodin a my bychom rádi lehce zbilancovali uplynulý rok. Na druhou stranu, koho zajímají nudné statistiky (konkurence promine) a proto nám nezbývá než všem popřát štastný a úspěšný nový rok 2010 a ať porazíme toho neviditelného molocha jménem světová hospodářská krize, která je stejně neviditelná jako neviditelná ruka trhu.

Co vaříme pod pokličkou?

Do nového roku připravujeme nemálo změn, které vyústí ve špuštění podpůrných projektů, které svými službami navazují na tvorbu e-shopů, která však pro nás i nadále zůstane stěžejní službou.

Mimo to se aktivně pracuje na novém administračním rozhraní Plugo e-shopu a s tím ruku v ruce také na celém jádře e-shopu a tedy i na zcela nových funkcích. Připravují se také šablony zdarma pro naše klienty a buduje se jeden velký nákupní portál.

Zároveň s novým rokem souvisí také změna právní subjektivity, o které však budmeme brzy informovat detailněji.

Pracovních předsevzetí nemáme do nového roku nachystaných zrovna málo a je tedy potřeba se pustit do díla.

Ještě jednou přejeme hodně štěstí a úspěchu do nového roku 2010 všem. Bez rozdílu.

« zákulisní archiv

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku