Snowboardsport.cz v novém | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Ze zákulisí

Snowboardsport.cz v novém

13. říjen 2009

Nasazením nového designu a administračního rozhraní pro web Snowboardsport.cz, jsme dokončili rozsáhlou zakázku pro prodejce vybavení na snowboard, skate a in-line firmu Freestylesport (Pavel Nožička).

Celkem byly spuštěny 3 e-shopy, které jsou napojeny na ekonomický a skladový systém Pohoda a v současné době mají 2500 skladových položek (s cílovým výhledem cca 4000 položek). Naše spolupráce předáním posledního e-shopu nekončí, dále se bude rozšiřovat funkcionalita, zajišťovat SEO (optimalizace pro vyhledávače) a konzultace v marketingu.

Webové stránky Snowboardsport.cz: www.snowboardsport.cz
Více o této referenci najdete v referencích.

« zákulisní archiv

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku