Editor textů TinyMCE | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Moduly e-shopu Plugo

Editor textů TinyMCE

V interntovém obchodě Plugo e-shop využíváme v dnešní době jeden z nejlepších WYSIWYG editorů TinyMCE, jež je produktem firmy Moxiecode. Pro tento editor jsme se rozhodli nejen díky vynikající podpoře tohoto produktu, ale i díky velmi kvalitním rozšířením a výbornému zdrojovému kódu, který generuje a odpovídá požadovné sémantice kódu.

TinyMCE online editor

Již tak velmi kvalitní editor jsme rozšířili o některé placené moduly, které poskytujeme zákazníkům Plugo e-shopu zdarma.

Výhodou editoru TinyMCE oproti ostatním editorům je i produkce velmi kvalitního a validního (bezchybného) zdrojového kódu.

Editor TinyMCE je počeštěn a práce s ním je velmi jednoduchá a s menší nadsázkou jej lze srovnat s prací např. v Microsoft Office nebo OpenOffice. Veškeré texty v e-shopu si tak pohodlně upravíte a nastylujete online svépomocí.

Název moduluCena
Editor textů TinyMCEModul je standardní součástí Plugo e-shopu

Vybrané náhledy TinyMCE editoru

TinyMCE - náhled editoruTinyMCE - vložení odkazu
TinyMCE - vložení obrázkuTinyMCE - správa obrázků - výpis

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku