Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Ze zákulisí

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Plugo robotek maká jako vzteklý ve dne v nociAle zpět k referencím internetových obchodů. Rádi bychom upozornili na uživatelsky zajímavý e-shop, kterým beze sporu je obchod Nejlevnější vertikální žaluzie. Tento e-shop získává primát ve svém oboru, kdy umožňuje návštěvníkovi si objednat a hlavně online vypočítat cenu všech možných kombinací žaluzií, co se šířky, výšky, délky, barev lamel a dalších parametrů týče. Jsou nastavené pouze horní a spodní limity pro rozměrové osy, zbytek je jen na zákazníkovi, jak si vše navolí a objedná přesně na míru svým potřebám. Vše je navíc ilustrováno doprovodnými obrázky a fotografiemi všech dostupných látek a barev, které jsme ve studio fotili. Díky unikátním online výpočtům musela být velmi sofitiskovaně navržena databáze a adminstrace, aby umožňovala klientovi pružně reagovat na změny a zároveň nijak neomezovala návštěníka. Věříme, že tento e-shop je dalším důkazem toho, že internetového obchody děláme skutečně na míru každému klientovi, protože my víme, že každý klient má jiné potřeby a priority.

O nic méně zajímavým e-shopem je také obchod AM Office. Díky narůstajícím požadavkům ze strany klienta byl obchod několikrát významně rozšířen v administrační části, která byla upravena na míru tak, aby provozovatel mohl ovládat robustní fakturační systém s exporty dat pro různé dodavatele. Dalším specifikem je také ta vlastnost, že neumožňuje nakupovat neregistrovaným uživatelům. Ti navíc, díky unikatnímu ajaxově řešenému nástroji v administraci, mají administrátorem přiřazeny různé individuální ceny na konkrétní zboží a produkty. Registrovaní uživatelé mají přístup k historii objednávek - na tom ještě není nic zvláštního... Zajímavé však je, že zákazníci našeho klienta jsou velké firmy, jejichž interní procesy vyžadují, aby jednotlivé objednávky jejich zaměstnanců byly schváleny nadřízeným pracovníkem, který navíc má možnost celou objednávku přepracovat - doplnit položky, smazat je, upravit počty kusů anebo celou objednávku zrušit. To vše se děje přímo na webu AM Office.

Dalším zajímavým e-shopem je obchod Telefon v hodinkách, který mimo zajímavého a netradičního a navíc úzce zaměřeného sortimentu obsahuje integraci platební brány GoPay a také integruje možnost využít nákupu ve formě půjčky od FerBuy.

Další reference e-shopů pak povětšinou využívají základních funkcí Plugo e-shopu, případně jsou doplněny o moduly jako bannerový systém nebo např. propojení internetového obchodu s účetním softwarem. Přibližně polovina z těchto referencí funguje na způsobu pronájmu obchodu.

Mezi nové reference se zařazují:

  • Colorway - prodej inkoustů, tonerů, fotopapírů
  • Nejlevnější vertikální žaluzie - unikátní e-shop s vetikálními žaluziemi
  • Blaster Store - prodej konzolových her pro Xbox 360, Playstation, Nintendo Wii
  • Guru Technology - prodej airsoftových zbraní a příslušenství
  • Knife Center - prodej japonských nožů a luxusních doplňků do kuchyně
  • Telefon v hodinkách - prodej hodinek s mobilním telefonem v jednom přístroji
  • Sportet - prodej freestylového oblečení na snowboard, skate a in-line
  • Bobs4u - prodej koňských sedel a dalšího westernového vybavení
  • AM Office - prodej papírenského a kancelářského vybavení
  • Šperky - krásné - prodej zlatných, stříbrných šperků a dalších dekorativních doplňků

« zákulisní archiv

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku