Modul komentáře na produktu | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Moduly e-shopu Plugo

Modul komentáře na produktu

Díky modulu komentáře na produktu, mohou návštěvníci internetového obchodu psát své vlastní zkušenosti s daným produktem. Vycházíme ze zkušeností, že nejlepším impulzem pro nákup je doporučení od jiného zákazníka.

Modul komentáře

Modulem komentáře doplníte svůj internetový obchod o novou funkčnost a umožníte návštěvníkům doplnit hodnotný obsah, který může být Vašimi budoucími zákazníky často hledaný.

Při vytváření modulu komentáře na produktu, jsme nezapoměli na ochranu provozovatelů internetových obchodů, kteří se setkávají s nevhodnými komentáři a komentáři nesouvisejícími s produktem.

Ochrana provozovatelů internetových obchodů před nevhodnými komentáři:

  • návštěvník internetového obchodu vyplní povinná pole pro odeslání komentáře a odešle jej
  • odesláním komentáře uživatelem, je komentář neaktivní a čeká na schválení administrátorem internetového obchodu
  • administrátor jedním kliknutím komentář povolí (zobrazí se u produktu ostatním návštěvníkům internetového obchodu) nebo jej zamítne (komentář se nezobrazuje)

Modul komentáře je navržen s maximálním ohledem na rychlost schvalovnání/zamítnutí komentářů.

Název moduluCena
Modul komentáře na produktu3 000 Kč

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku