Splátkový prodej | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Moduly e-shopu Plugo

Splátkový prodej

Splátkový prodej - GE Money Bank, Cetelem

Splátkový prodej je vhodným doplněním běžných platebních kanálů u internetových obchodů, které již dříve splátkový prodej svým zákazníkům nabízely nebo na základě zájmu zákazníků jej chtějí implementovat.

Mějte na paměti, že pro prodej na splátky je vyžadována minimální cena objednávky cca od 3 000 Kč a maximální cena objednávky cca 75 000 Kč. Z tohoto důvodu není prodej na splátky vhodný pro internetové obchody, jejichž průměrná cena objednávek nepřekračuje částku 2 500 Kč.

Prodej na splátky jsme realizovali u zákazníků prodávajících:

  • sportovní vybavení pro skate, snow a in-line bruslení
  • dřevěný zahradní nábytek a kovový zahradní nábytek
  • solární systémy a panely

Nyní máme pro naše zákazníky připravený modul spolupracující s nákupem na splátky u společnosti GE MONEY BANK, nyní připravujeme modul spolupracující s nákupem na splátky u společnosti CETELEM.

Název moduluCena
Splátkový prodej3 000 Kč

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku