Registrace do vyhledávačů | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Služby a podpora Plugo e-shopu

Registrace do vyhledávačů

Spuštěním nového internetového obchodu vše teprve začíná. Internetový obchod se musí dostat k uživatelům internetu, což lze udělat mnoha způsoby. Rychlou a cenově velmi dostupnou cestou je zápis do vyhledávačů, katalogů a srovnávačů zboží.

Zápis je vhodný nejen pro nové eshopy, ale i pro dříve vytvořené, které nebyly do vyhledávačů a katalogů zapsány. Váš eshop ručně zaregistrujeme do více jak 90 českých vyhledávačů, katalogů a srovnávačů zboží.

Veškerou registraci provádíme ručně a po zápisu dostanete zpětný report s přehledem všech vyhledávačů a katalogů kam byl eshop zapsány včetně přístupových údajů pro případnou budoucí změnu některých údajů (např. adresa firmy, provozovatel eshopu atd.).

Co získáte registrací do vyhledávačů a katalogů:

  • odkazy na Váš internetový obchod se budou vyskytovat v oborově rozdělených katalozích, čímž zvýšíte možnost získání nových návštěvníků
  • tvorba zpětných odkazů, což může mít pozitivní vliv na pozice eshopu ve fulltextových vyhledávačích jako seznam.cz, google.com, dmoz.org, centrum.cz, atlas.cz apod.
  • zápisem do vyhledávačů a katalogů podpoříte image vaší společnosti
ParametryCena
Registrace do 90 českých katalogů a srovnávačů zboží1 500 Kč

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku