Nové kanceláře a nové posily do týmu | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Ze zákulisí

Nové kanceláře a nové posily do týmu

5. únor 2011

V listopadu loňského roce jsme zřídili druhou kancelář v Novém Jičíně, kde zároveň momentálně najdete největší část našeho pracovního týmu. Nově nás tak můžete navštívit na ulici K nemocnici 1 v Novém Jičíně (ve třetím patře). Provozní doba kanceláří je od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin. Pokud nás zde náhodou nezastihnete, je velmi pravděpodobné, že jsme již šilhali hlady a jsme někde na svačině. Prosíme, vydržte, my se jistě brzy vrátíme.

Z naší první zlínské kanceláře (Nám. T.G. Masaryka 588) každé pondělí vyjíždí zbytek týmu k nám na sever, abychom konzultovali požadavky klientů a občas bouřlivě diskutovali nad vlastními projekty, které vyvíjíme. To však patří k naší práci. V pondělky (až na výjimky) je tak zlínská kancelář bohužel mimo provoz.

Další novinkou je také zvýšení počtu spolupracovníků o dva programátory, kteří nám v Novém Jičíně pomáhají zvládat a uspokojovat narůstající poptávky a požadavky jak nových, tak stávajících klientů. A rozhodně to nejsou jen e-shopy, které pro zákazníky vyvíjíme. Nejen proto jsme nuceni rozšířit stávající webové stránky, abychom zde mohli uvádět také reference běžných firemních www stránek, kterých již na kontě pod naší hlavičkou máme několik desítek. Již také nedílnou součástí vývoje se staly webové aplikace jako např. rezervační systém pro sportovní a fitness aktivity.

S touto aktualitou zároveň také připravujeme novou várku referencí, které již brzy zde na stránkách uvidíte. Bude se jednat o minimálně 9 vybraných realizovaných e-shopů.

« zákulisní archiv

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku