Přidali jsem 6 nových referencí e-shopů | Tvorba responzivních e-shopů, pronájem internetových obchodů, www stránek a webaplikací - Plugo


Tvorba e-shopů » Ze zákulisí

Přidali jsem 6 nových referencí e-shopů

15. červenec 2010

Práce na www stránkách (ať již firemních webech nebo e-shopech) naši klientů nás zaměstnává natolik, že zanedbáváme aktualizaci našich vlastních prezentačních www stránek. Aby jsme to alespoň částečně napravili, přidali jsme do referencí 6 realizovaných e-shopů z poslední doby. Zdaleka to není ani polovina toho, co je již hotové, ale přece vás nemůžeme zahltit dvěma desítkama nových e-shopů a www stránek. Pěkně si to trochu rozložíme, aby jsme vás navnadili na to, co ještě příjde.

Pět ze šestí nových referencí jsou internetové obchody. Jeden z nich - Svatební salon Paris - navíc obsahuje poměrně zajímavý modul katalogu firem, na jehož základě pro stejného klienta připravujeme mnohem rozsáhlejší katalogový systém.

Z šestice referencí pak vybočuje Cestovní agentura Italia Travel, která není běžným e-shopem. Prezentace je směřována do kompletní nabídky destinací, jež agentura nabízí. Systém je na míru upraven pro nemalé kontigenční tabulky, z nichž pak může již jednoduše návštěvník stránek vybírat jednotlivé zájezdy v daných termínech.

Na těchto a mnoha jiných referencích tak můžeme krásně demonstrovat, že každé řešení je individuální, přizpůsobené na míru klientovi. Editace každého projektu je v rámci administrace upravena tak, aby zde nebyla žádná zbytečná pole, která v daných www stránkách nemají žádnou funkci. Ukazujeme tak, že se nejedná o uniformní řešení, které mnohdy ani nejde na míru přizpůsobit klientovi, nýbrž naopak - unikátní, stejně jako je samotný projekt klienta.

Mezi nové reference se zařazují:

« zákulisní archiv

Eshop na Facebooku

Eshop na Facebooku do 1 minuty

Poslední reference

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Euroklasik

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Armyprodej.cz

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Konopná semínka

Zobrazit detail reference: Internetový obchod Bad Gees

Ze zákulisí

Aktualizujeme reference o 9 nových e-shopů

24. červenec 2011

Uteklo zase několik měsíců a našli jsme trochu času, abychom alespoň částečně aktualizovali portfolio referencí vytvořených a spuštěných internetových obchodů. Nově si tak můžete prohlédnout 9 nových e-shopů. Ptáte se, proč jen částečně? To se ptáte stejně jako my. Pracujeme na rozšíření celého webu, abychom zde mohli odprezentovat mimo jiné i tvorbu www stránek pro firemní sféru. Ale již dnes si můžete výběr z této tvorby prohlédnout na Facebooku.

Množství e-shopů, které pohání Plugo se rozrůstá

9. únor 2011

S mírným tikem v oku jsme zjistili, že uplynulo půl roku a my jsme nestihli vložit žádné nové reference na web. S radostí to tak právě teď napravujeme. Do referencí tak přibývá 10 nových vybraných kousků. Internetové obchody však rozhodně nejsou jedinou primární věcí, kterou se zabýváme. Několik posledních měsíců pracujeme na vývoji několika web aplikací, ať již pro naše klienty nebo ve formě vlastních projektů, které jak věříme již brzy budeme moci veřejně představit.

Starší zprávy »Plugo je i na Facebooku